Zápy

Souznění přírody s výhodami velkoměsta

I

Lokalita

Vítejte v malebné obci Zápy, idylicky situované mezi Brandýsem nad Labem a Prahou, poskytující vše, co potřebujete pro kvalitní a pohodlný život spojen výhodami velkoměsta, aniž byste museli trvale žít v jeho ruchu.

II

Příroda

Jedním z významných lákadel je okolní příroda. Obec je obklopena několika úchvatnými přírodními rezervacemi, včetně lesů a vodních ploch.

III

Adresa

Domy jsou umístěny v klidné slepé ulici, s poli za zády a malebným lesem za domem, který nabízí únik z každodenního shonu. Okolí je ideální nejen pro procházky lesem, ale také nabízí nádherné přírodní scenérie, jež sloužily jako inspirace pro tvůrce seriálu Slunečná. V obci se rovněž nachází malebný Kostel sv. Jakuba a roubená chalupa, která hostí svatební obřady.

IV

Občanská Vybavenost

Přímo v obci se nachází školka a v budoucnu nově vznikající základní škola, takže vaše děti nemusí nikam dojíždět. Sportovní fanoušci ocení blízkost fotbalového stadionu a golfového hřiště a užijí si zábavu.

Do oblasti zajíždí tyto kurýrní společnosti

Dopravní dostupnost – Klíč k pohodovému bydlení u Prahy!

Už nemusíte trávit dlouhé hodiny na cestě do Prahy. Tyto nádherné domy se nachází jen 10 minut od Černého Mostu, a díky skvělé dostupnosti veřejné dopravy se snadno dostanete do samotného centra Prahy za pouhých 35 minut.

S autobusovými zastávkami a pražskou MHD budete mít vždy možnost rychle se přemístit kamkoli budete potřebovat.
V dojezdové vzdálenosti 5 minut od nemovitosti se nachází ve městě Mstětice vlakové nádraží, kde vás dopraví S2 nebo S22 do hlavního města Prahy.

Dvě hlavní dálnice směrem na Hradec Králové a Mladou Boleslav jsou odsud snadno dostupné, což vám umožní pohodlné cestování.

Vše potřebné na dosah ruky, bez dojíždění do města

Už nemusíte trávit dlouhé hodiny na cestě do Prahy. Užijte si klid okolní přírody a zároveň využijte výhod občanské vybavenosti, kterou máte jen pár minut od vašeho nového domova.  

Přímo v obci se nachází školka a nově vznikající základní škola, takže vaše děti nemusí nikam dojíždět. Sportovní fanoušci ocení blízkost fotbalového stadionu a golfového hřiště a užijou si zábavu.

Pokud se rozhodnete navštívit Prahu, ať už kvůli práci, bohaté kultuře a krásným historickým památkám, dostanete se do Prahy téměř za pár minut.

Na vlak 4 minuty

Vlakové linky S2 a S22, které jedou do stanice Praha hlavní nádraží, zastavují na zastávce Mstětice,
kterou budete mít pouze 4 minuty daleko. Na kole se na zastávku dostaneme za 15 minut.

Občanská vybavenost

  • Školka přímo v obci
  • Obchodní zóna za městem (Tesco, Lidl)
  • Krásný kostel sv. Jakuba

Doprava

  • Dobrá dopravní dostupnost díky autobusům a pražskému MHD (PID)
  • Cesta do Prahy trvající pár minut autem (Černý Most za 10 min, centrum Prahy za 35 minut)
  • Vlaková spojení v dojezdové vzdálenosti 4 minuty Mstětice - S2 a S22, které Vás dopraví až na zastávku Praha hlavní nádraží
  • V dosahu snadno dostupné 2 dálnice

Příroda a zábava

  • Pole a les přímo za domem
  • Nedaleko se nachází golfové hřiště
  • Fotbalový stadion SK Zápy pro fotbalové fanoušky

Klidný život nedaleko od Prahy

Vítejte v krásné obci Zápy, nacházející se mezi Brandýsem nad Labem a Prahou, nabízející vše potřebné pro kvalitní a pohodlný život.

Městys se nachází v blízkosti několika krásných přírodních lokalit, včetně okolních lesů a vodních ploch.

Domy jsou situovány v klidné slepé ulici, kde se za domem rozkládají pole a za nimi nádherný les, kam si můžete chodit odpočinout a vyčistit si hlavu. Na procházky můžete chodit nejen do lesa, ale okolí nabízí nádherné přírodní scenérie, jež inspirovala tvůrce seriálu Slunečná. V obci se nachází krásný Kostel sv. Jakuba a roubenka, kde se pořádají svatby.

Nákupní centrum CityMarket

Pouhé 4 minuty autem od domu budete mít obchodní centrum CityMarket, kde najdete obchody jako Rossmann, Deichmann, Kik, Sportisimo, Planeo Elektro nebo Pepco. Nedaleko jsou také obchody jako Tesco a Lidl.